Abak-Moto świętuje 30-lecie

Abak-Moto już od 30 lat zaopatruje śląskie warsztaty samochodowe w części motoryzacyjne i wyposażenie warsztatowe. Z okazji swojego jubileuszu firma przygotowała konkurs dla partnerów handlowych oraz postawiła na nową identyfikację graficzną.

Sklep i hurtownia motoryzacyjna Abak-Moto z Katowic od 1991 roku dostarcza części samochodowe i wyposażenie warsztatowe do wielu śląskich serwisów motoryzacyjnych z miast takich, jak m.in. Katowice, Bytom, Chorzów, Ruda Śląska, Gliwice, Knurów czy Mysłowice. Z dużym prawdopodobieństwem można więc założyć, że wielu śląskich kierowców ma w swoich pojazdach elementy zakupione właśnie w Abak-Moto.

Firma rozpoczęła działalność 30 lat temu; jej historia przeplata się z dziejami motoryzacji oraz regionu. To opowieść o realizacji marzeń i pasji, dynamicznym, biznesowym rozwoju oraz poszerzaniu oferty i sprawnym dostosowywaniu jej do rozwijającego się rynku. Od kilkunastu lat przedsiębiorstwo jest częścią ogólnopolskiej sieci ProfiAuto; w ofercie posiada 300 tysięcy części zamiennych pochodzących od 250 renomowanych dostawców.

Z okazji jubileuszu Abak-Moto odświeża swój wizerunek, prezentując nowe logo. Ruszył także konkurs „30 nagród na 30-lecie Abak-Moto”, w którym partnerzy handlowi mogą wygrać m.in. sprzęt elektroniczny i sportowy. Główną nagrodą jest rower elektryczny. Szczegóły konkursu znaleźć można na stronie www.abak-moto.pl.

– Trzydzieści lat to naprawdę długi staż jeśli chodzi o działalność biznesową. To także okres, w którym w branży motoryzacyjnej bardzo dużo się zmieniło. Cieszymy się, że od tylu lat możemy rozwijać relacje z naszymi klientami i być dla nich nie tylko partnerem handlowym, ale i doradcą w świecie zmieniających się technologii. Ludzi pracujących w branży motoryzacyjnej bardzo często łączy pasja i pozytywne nastawienie do pracy. To dzięki temu ten czas upłynął tak szybko. Przed nami kolejne pełne wyzwań i satysfakcji lata – podsumowuje Tomasz Janikowski, kierownik Abak-Moto.

Abak Moto