Masz problem z wyświetleniem wiadomości? Można zobaczyć ją tutaj
Dodaj marek.hartel@abak-moto.pl do książki adresowej

Abak-Moto

Newsletter

Maj 2022

Partner ProfiAuto
ProfiAuto - profil Facebook

Drodzy Moto-Partnerzy

Po 23 latach działań na rynku motoryzacyjnym, odkrywamy nowe oblicze Abak-Moto.

Jesteśmy nie tylko sprzedawcami, ale również wielkimi pasjonatami motoryzacji, którzy codziennie podążają za zmieniającymi się trendami.  Testujemy nowe urządzenia, sprawdzamy doniesienia z moto-świata i uczestniczymy w najciekawszych wydarzeniach branżowych.

Naszymi odkryciami chcemy dzielić się z Wami poprzez newsletter, który odtąd znajdzie się w Waszej skrzynce mailowej początkiem każdego miesiąca.

W kwietniowym wydaniu newslettera prezentujemy najnowsze produkty na rynku, które są już dostępne w naszym sklepie. Zabierzemy Was także w małą podróż w czasie, by uczcić kluczowe rocznice dla branży automotive. Dla miłośników zawrotnych prędkości, wrażeń nie zabraknie na pewno zwłaszcza, gdy zobaczą, co przygotowała dla nich marka AMG
z okazji 45 urodzin...

Wymieniamy opony na letnie i ruszamy!

. Pozdrawiam
Marek Hartel
Abak-Moto Katowice

Promocje i nowości

Letnia promocja Denso

Jednorazowy zakup świec Denso na kwotę 1000 zł netto premiowany jest zestawem wakacyjnym: wysokiej jakości ręcznik Microtech & Lazy bag - nadmuchiwana sofa.
.

Bezpłatne badanie akumulatora

Bezpłatne badanie akumulatora! Przy zakupie akumulatora wymiana gratis.

Więcej promocji

.

Pozostałe nowości

Wydarzenia ProfiAuto
Nie przebieg, a wiek. Które części mają ograniczony termin przydatności?.

Nie przebieg, a wiek. Które części mają ograniczony termin przydatności?

Wiosna to czas na solidną rewizję auta i sprawdzenie go pod kątem technicznym. Jest to też odpowiedni moment na wymianę kluczowych płynów i części. Warto przy tym wiedzieć, że niektóre z nich zużywają się bardziej z wiekiem, aniżeli z przebiegiem. Po upływie kilku lat, bez względu na przebieg i stan techniczny, można lub wręcz trzeba je wymienić. Niektóre nawet już po roku – rekomendują eksperci ProfiAuto Serwis.

Wirtualna rzeczywistość w szkołach mechanicznych.

Wirtualna rzeczywistość w szkołach mechanicznych

W ostatnich miesiącach niemal 200 młodych mechaników ze Śląska po raz pierwszy uczyło się swojego fachu poprzez wykorzystanie wirtualnej rzeczywistości (VR). Marka ProfiAuto, firma VRTechnology oraz Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna (KSSE) zakończyły pilotaż pionierskiego projektu, podczas którego wraz z największymi dostawcami części motoryzacyjnych kształcili uczniów szkół mechanicznych z pomocą nowej technologii. Z uwagi na sukces pierwszych wdrożeń, kolejna faza projektu zakłada wprowadzenie oprogramowania VR do placówek edukacyjnych na terenie całego kraju.

Więcej wydarzeń

Blog
Oto Hoonipigasus o mocy 1400 KM. Ken Block chce nim zdobyć Pikes Peak.

Oto Hoonipigasus o mocy 1400 KM. Ken Block chce nim zdobyć Pikes Peak

Po 11 latach Ken Block rozstał się z Fordem i w zeszłym roku związał się kontraktem z Audi. Na potrzeby startu w słynnym wyścigu do chmur usiądzie jednak nie za kierownicą pojazdu z czterema pierścieniami na masce, a w kokpicie wyjątkowego Porsche o nazwie Hoonipigasus. Kena ...

Rolls-Royce Phantom zmienia się dla klientów.

Rolls-Royce Phantom zmienia się dla klientów

Rolls-Royce wysłuchał się w głosy najwierniejszych klientów i poprawił swojego flagowca. Phantom otrzymał podświetlany grill i nowe felgi inspirowane designem z lat 20. Brytyjczycy chcieli zachować ponadczasowy wygląd Phantoma i zmian nie ma aż tak wiele To wciąż pojazd ...

Kontakt z Abak-Moto
Abak-Moto

Sklep - Brynów

ul. Warzywna 9
40-545 Katowice
www.abak-moto.pl

Kontakt

tel: +48 32 202 15 55
tel. +48 32 254 10 42
tel. kom. 608 48 46 16

Zostań naszym fanem na Facebooku! Zostań naszym fanem na Facebooku!
Dziękujemy, że przeczytałeś nasz newsletter.
Jeśli wiadomość jest nieczytelna zobacz ją w przeglądarce

Rezygnacja z newslettera